Vrácíme kurzovné za sezonu 2020-2021

Vážení již dlouho neplavající plaváčci,

vzhledem k tomu, že znovuotevření bazénů je v nedohlednu a podmínky pro kurzy mohou být příště zcela odlišné od těch , na které byla kalkulována cena našich kurzů, rozhodli jsme se Vám kurzovné za neuskutečněné lekce vrátit.

Od ceny kurzu budou odečteny lekce ze září a počátku října 2020, dále pak lekce , které jste odplavali v prosinci 2020. Vratná částka se tedy bude individuálně lišit dle toho, který den kurz probíhal a zda jste v prosinci plavali či ne.

Pro vrácení kurzovného je potřeba, abyste na email psjablonec@volny.cz poslali požadavek na vrácení kurzovného se jménem dítěte, dne a hodiny, kdy probíhal jeho kurz (viz průkazka) a číslo účtu, na který vám částku pošleme.

Kdybyste následně se zaslanou částkou nesouhlasili, prosím pište ,volejte, chyba se může vloudit.

Děkujeme za pochopení

a doufáme, že se nám třeba v létě podaří potkat na plánovaných letních táborech.